Bigben MagSafe Charger, White (FPMSINDPAD15WWNOCS)
Bigben 3-in-1 MagSafe Charger, White (FPMSINDUC3EN1W)
Bigben Compatible with MagSafe 15W 3 in 1 Induction Charger Stand With Force Power Charger, White (FPMSIND2IN1STAND15WW)
Bigben MagSafe Case iPhone 15, Clear (FCAIRMAGIP15T)
Bigben FPLICAC2AC37WPDRB 37W Dual Car Charger (12+25W) Power Delivery, Black
Zens 2-in-1 MagSafe+ Watch Travel Charger
The 2-in-1 MagSafe + Watch travel charger is fully compatible with every Apple Watch, including the Apple Watch Ultra. When opening the kickstand an iPhone 12, 13 or 14 will be charged and will face the user in a horizontal position. A travel case is included and securely stows the 2-in-1 MagSafe + Watch travel charger as well as the USB-C to USB-C charging cable. This unique 2-in-1 charger including the travel case will make sure no cable and chargers are tangled up in a bag or suitcase. Peace of mind with power in the palm of your hand.Features:2-in-1 MagSafe + Watch travel chargerOfficial MagSafe provides the fastest possible charge up to 15W for iPhone 12 and upAbility to charge your Apple WatchKickstand functionality to charge iPhone and Apple Watch simultaneouslyTravel case and cable tie are included to securely stow your 2-in-1 MagSafe + Watch travel charger and USB-C cable.Specifications:Charges: iPhone 12 and up & Apple WatchOutput: 20WProduct material: PolycarbonateCompatibil…
Force Bigben iPhone 16 Pro Max Case Compatible Magsafe Hybrid Transparent (COVMAGIP16PM)
Apple MagSafe Duo Charger
549.-
Energea MagDrive MagSafe Compatible Car Charger - Gunmetal Black
A MagSafe compatible aluminium car charger with Smart Charge detection. Comes with air vent and adjustable car cup mount.Support MagSafe wireless chargingSmart Charge detection for wireless charging 5W / 7.5W / 10W / 15WAutomatic secure magnetic alignmentStrong magnetic force (holds up to 1.4kg bare phone and 1.7kg with MagSafe case)MagDisc to convert for non MagSafe devices